Brno

Zabezpečovací systémy

TELEKOMUNIKACE

Telekomunikace je hojně využívaným způsobem dorozumívání. Je to rychlá, spolehlivá a praktická forma komunikace, která nám umožňuje předávat informace, aniž bychom museli zdlouhavě vyčkávat na osobní setkání.

Zabýváme se prodejem telekomunikace. Naše služby využijí především firmy, které si při své práci potřebují sdělovat informace mezi svými jednotlivými pobočkami nebo středisky.

Pobočkové soukromé ústředny

Nabízíme pobočkové soukromé ústředny, se kterými bude Vaše komunikace ještě jednodušší. Nejenže budete moci hovořit po telefonu se svými kolegy, ale také volat a přijímat hovory od různých telefonních operátorů.

Strukturovaná kabeláž

Dále se zabýváme informačními technologiemi, konkrétně tzv. strukturovanou kabeláží, což je vlastně propojení počítačů v počítačové síti. Umožňuje pak jednoduché sdílení dat a další výhody, které ocení firmy s jakýmkoliv počtem zaměstnanců.

Kontaktujte nás

Poskytujeme také služby související s montáží. Instalujeme také kamerové a zabezpečovací systémy, školní rozhlasy a domácí telefony.Ke všem klientům přistupujeme profesionálně a hlavně individuálně. Rádi svým zákazníkům poskytneme také odborné poradenství.

telekom.png