Kontaktujte nás: Roman Nesveda jednatel
+420 603 412 131

Kancelář
+420 541 213 134

Servisní oddělení
+420 603 453 290
+420 778 060 650 |
 unitel@unitel.cz

Telekomunikace

Telekomunikace je hojně využívaným způsobem dorozumívání. Je to rychlá, spolehlivá a praktická forma komunikace, která nám umožňuje předávat informace, aniž bychom museli zdlouhavě vyčkávat na osobní setkání.

Zabýváme se prodejem telekomunikace. Naše služby využijí především firmy, které si při své práci potřebují sdělovat informace mezi svými jednotlivými pobočkami nebo středisky.

Nabízíme pobočkové soukromé ústředny, se kterými bude Vaše komunikace ještě jednodušší. Nejenže budete moci hovořit po telefonu se svými kolegy, ale také volat a přijímat hovory od různých telefonních operátorů.

Dále se zabýváme informačními technologiemi, konkrétně tzv. strukturovanou kabeláží, což je vlastně propojení počítačů v počítačové síti. Umožňuje pak jednoduché sdílení dat a další výhody, které ocení firmy s jakýmkoliv počtem zaměstnanců.

Poskytujeme také služby související s montáží. Instalujeme také kamerové a zabezpečovaací systémy, školní rozhlasy a domácí telefony.Ke všem klientům přistupujeme profesionálně a hlavně individuálně. Rádi svým zákazníkům poskytneme také odborné poradenství.

Telekomunikace - fax