Brno

Zabezpečovací systémy

Zabezpečení garáže

Pokud nechcete přijít třeba o nářadí, sekačku, kola nebo dokonce automobil, je třeba pořídit si profesionální bezpečnostní systém i do garáže.

Alarm Jabltron 100+ umí otevírat garážová vrata

Správně zvolený a odborně nainstalovaný a následně nastavený alarm v garáži rozhodně snižuje a může i úplně eliminovat možnost krádeže vašeho majetku uvnitř. Dnešní moderní systémy zabezpečení garáže Jabltron mají navíc řadu dalších výhod. Objekt hlídají nonstop a navíc s vámi komunikují prostřednictvím mobilního telefonu, počítače nebo tabletu, přes které je také můžete ovládat. Alarm Jabltron 100+ umí dokonce otvírat i garážová vrata.

Alarm JABLOTRON 100

Jsme cerifikovaným montážním partnerem

My se specializujeme především na bezpečnostní systémy společnosti Jablotron, které dle našich zkušeností představují skutečné bezpečí pro vaše nářadí, stroje i vozidla. Jejich zabezpečení je spolehlivé a jsme si jisti, že budou fungovat tak, jak je potřeba. Jako certifikovaní partneři, kteří pravidelně prochází odborným školením, poskytujeme profesionální montáž. Tím vám zaručíme správné fungování systému a spolehlivou ochranu.

Navíc takový alarm může být i multifunkční. Chrání před zloději, ale i před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Umí ovládat topení i garážová vrata. Instalace je díky kombinaci bezdrátového a drátového řešení alarmu velmi šetrná jak pro hlídaný objekt, tak pro vaši peněženku.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a my se postaráme o váš pocit skutečného bezpečí. Zabezpečení garáže v Brně a okolí je naší parketou. Rádi vám vypracujeme návrh na ochranu i vaší garáže a následně vytvořené řešení realizujeme. Využíváme moderní, jednoduché a přitom efektivní alarmy.