Brno

Zabezpečovací systémy

Kamerový systém - AHD kamery

Klasické analogové kamerové systémy plně nahradily AHD kamery. Nabízí maximální rozlišení 5 Mpix, vysokou snímkovací frekvenci, plynulý obraz bez jakéhokoliv trhání a zpožďování. AHD kamery umožňují kombinaci se standardními analogovýmkameri kamerami a IP kamerami. Výhodou AHD kamer je jejich připojení přes koaxiální kabel. To ulehčuje práci při výměně starého analogového systému, kdy stačí pouze vyměnit dosluhující zařízení za nové.

Jak pracuje AHD kamera

Obraz je do AHD kamery přenášen analogově od kamery po záznamové zařízení. Záznamové zařízení by mělo být dostatečně výkonné a rychlé, aby dokázalo kvalitně zpracovat přenášený obraz. Videoanalýza, detekce pohybu a další se provádí přímo v záznamovém zařízení.

Tím, že AHD kamery můžete zapojit do původního obvodu analogových kamer, ušetříte nejen prostředky za jinak nově tažené kabely, ale také můžete svůj původní analogový kamerový systém rozšířit o AHD kamery. AHD kamery jsou plně integrované v obvodu a vy tak získáte moderní zařízení pro svůj analogový kamerový systém.

Pomůžeme vám s výběrem i instalací

Máme za sebou montáže velkých i malých kamerových systémů různých objektů od soukromých po komerční. Pomůžeme vám s výběrem vhodného typu AHD kamer, nabídneme vám nejlepší řešení pro váš systém i vaši bezpečnost. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.