Brno

Zabezpečovací systémy

ZABEZPEČENÍ CHATY A CHALUPY

Ptáte se jak zabezpečit chalupu před zimou? Nebo chcete mít zabezpečenou chatu nebo chalupu po celý rok? Pak už nemusíte mít starosti. Opuštěnou chatu i chalupu můžete hlídat i na dálku. Vyzkoušejte GSM ovladač a GD-04K hlásič od společnosti Jablotron a buďte neustále v obraze o tom, co se ve vašem objektu právě děje.

Chytrá zařízení vám dokonce na dálku zatopí i ohřejí vodu v bojleru. Včas vás upozorní na vzniklý požár nebo havárii vody. Vše pohodlně ovládáte přes aplikaci MyJABLOTRON nebo i přes SMS.

Ovládání na dálku

Pouhým stisknutím jediného tlačítka můžete ovládat svou chatu nebo chalupu. Přes zmíněnou aplikaci nebo SMSkou odešlete pokyn GSM ovladači, hlásič následně zprávu přijme a obratem učiní to, co jste si přáli. Zapnout bojler nebo topení nebylo nikdy snazší. Po příjezdu do vašeho relaxačního objektu máte krásně zatopeno a vy se můžete věnovat jen svým volnočasovým aktivitám.

Vše máte neustále pod kontrolou

Kdykoliv se cokoliv ve vaší chatě nebo chalupě stane, budete o tom ihned vědět. Přes aplikaci v telefonu nebo formou SMS se včas dozvíte, pokud se stane něco neočekávaného. Hlásič detekuje kouř v objektu i ostatní nebezpečí a okamžitě upozorňuje na předem nastavená telefonní čísla zprávu. Telefon přijme notifikaci z aplikace MyJABLOTRON, případně obdržíte SMS. Díky tomu máte větší šanci situaci vyřešit.

Aplikace MyJABLOTRON

Co vše ovladač a hlásič umí?

Nejezděte do studené chaty, zatopte si na dálku pouhým stisknutím tlačítka, nebo napište SMS na příslušné číslo ve tvaru „zatop“.

Nekoupejte se ve studené vodě. Zapněte si na dálku bojler a o více se již nestarejte.

Předem vás chytré zařízení upozorní na případný požár, třeba vinou porušené elektroinstalace, a to díky zabudovanému detektoru kouře. Včas tak můžete kontaktovat hasiče.

Už žádná voda z tajícího sněhu. Zařízení vás včas upozorní, když dojde k většímu vniknutí vody do objektu. Tím zamezíte snadno dalším eventuelním škodám.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Máte-li o toto zařízení zájem, nebojte se zeptat na jakékoliv informace našich odborníků. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy od prvotního nastavení, po samotnou realizaci zařízení ve vaší chatě nebo chalupě.