Brno

Zabezpečovací systémy

Alarm Jablotron 100+

Využití systému Jablotron 100+

Žádáte maximální bezpečí pro svou rodinu? Komplexní ochranu vaší domácnosti zajistí alarm Jablotron 100+. Dále umí rozsvítit světla, otevírá garážová vrata, případně i spustí zavlažování vaší zahrady. Vše jednoduše jedním kliknutím i třeba v aplikaci v telefonu MyJablotron. Navíc jej můžete propojit přímo s bezpečnostním centrem Jablotronu. Jak je to možné? Vítejte v budoucnosti zabezpečení.

Alarm JABLOTRON 100

Jablotron si vždy zakládal na jednoduchém uživatelském ovládání v kombinaci s maximálním bezpečím. Jablotron 100+ nabízí veškeré moderní a inovativní prvky, jaké tato ryze česká firma vyvinula. Propojením alarmu s nejmodernějším pultem centrální ochrany ve střední Evropě, získáte 24hodinovou nepřetržitou kontrolu vyslaných zpráv ze zařízení Jablotron 100+ přímo operátory Jablotronu, kteří v případě potřeby vyšlou zásahovou jednotku k vašemu hlídanému objektu.

Jednoduché ovládání

Chytré zabezpečovací systémy Jablotron mají naprosto jednoduché intuitivní ovládání ocení každý běžný uživatel. Zvládne jej ovládat skutečně každý. Na displeji najdete název hlídaného místa a dvě kontrolky jako na semaforu – zelená a červená. Pokud svítí zelená, je alarm vypnutý a vy se můžete po zvoleném místě volně pohybovat. Je-li alarm zapnutý, svítí červená. Tím je inkriminované místo zabezpečeno proti neoprávněnému vniknutí. Díky této signalizaci vám Jablotron 100+ nabídne absolutní přehled o tom, co je a není chráněno.

Odjištění alarmu

Každé odjištění alarmu si vyžaduje autorizaci. Použitím klasického kódu nebo čipu získáte nad zařízením kontrolu. Vyberete-li si zajištění či odjištění objektu, vždy se musíte prokázat tímto autorizačním klíčem. Nemusíte se tak bát, že Jablotron 100+ bude ovládat neoprávněná osoba.

Systém je stavěn přímo na míru svému novému majiteli. Přistavíte-li si například garáž, přivolaný technik rozšíří výběr o další segment. Těchto segmentů – semaforů může být až 20.

Dům pod kontrolou odkudkoliv

Svůj dům budete mít díky Jablotron 100+ pod kontrolou prakticky odkudkoliv. Díky aplikaci MyJablotron si na dálku nastavíte alarm, ovládáte zařízení a spotřebiče v domě. Snadno a rychle z práce, nákupu i dovolené. Zobrazte si historii zaznamenaných událostí, foto z detektorů umístěných ve vašich místnostech, sledujte teplotu i spotřebu energií. Mějte doslova pod palcem všechny své zařízení od Jablotronu.

Aplikace MyJABLOTRON

Kontaktujte nás

Chytré zabezpečení nebylo nikdy dostupnější. S Jablotronem 100+ zabezpečíte dokonce i svůj automobil. Neustále sledujte jeho polohu, počet ujetých kilometrů i průměrnou spotřebu. Vše se dozvíte v chytré aplikaci MyJablotron. Propojte vše s Jablotronem 100+.